Milujete cestoviny a obzvlášť spaghetti? Príďte si do LeTorri pochutnať na tých najlepších spaghettách Caccio e Pepe a zažiť úžasný gastronomický zážitok na vlastnej koži. V čom sa tieto cestoviny líšia od tých ostatných?

Dokonalá kombinácia chutí: Spaghetti Cacio e Pepe

Spaghetti Cacio e Pepe patria medzi dokonalé talianske jedlo, ktoré spája výrazné chute syra Pecorino Romano a čierneho korenia. Práve tieto dve výrazné chute sa v kombinácii s jemnou krémovou syrovou omáčkou a spaghiett pripravených al dente rozplývajú vo vašich ústach. Vďaka tomu zažijete už za zlomok sekundy gastronomický zážitok, ktorý stojí určite za to, najmä, ak milujete cestoviny. Spaghetti Cacio e Pepe pochádzajú z hlavného mesta Ríma a je to jeden z pokrmov, ktorý je síce na prípravu veľmi jednoduchý, avšak chute z neho robia to pravé výnimočné talianske jedlo.

Ingrediencie, ktoré hovoria za seba

Naše Spaghetti Cacio e Pepe sú pripravované z najkvalitnejších surovín. Základ tvoria naše domáce spaghetti vyrábané každý deň, ktoré sú uvarené do al dente štruktúry. Samozrejme, najdôležitejšou súčasťou je syr Pecorino Romano a čierne korenie, z ktorých sa pripravuje lahodná krémová omáčka. Na ozvláštnenie chutí sa pridávajú do spaghiett kúsky hľuzoviek, veľmi drahých húb, ktoré majú výraznú chuť. Práve tá dodáva spaghettám ten magický zážitok.

Príprava so srdcom a vášňou

Príprava jedla Spaghetti Cacio e Pepe si vyžaduje talent a precíznosť. Naši kuchári majú bohaté skúsenosti v umení vytvárania tejto chutnej talianskej pochúťky. Keď uvaríme spaghetti al dente, pridáme ich do syra Pecorino Romano priamo pred hosťom. Postupným ohrievaním syra a horúcich spaghiet sa vytvorí lahodná syrová omáčka. Tu prichádza do hry naša tajná zbraň – hľuzovky. Pokiaľ sa vám zdá, že si jedlo pýta viac syra, pokojne si môžete spaghetii sami posypať kvalitným syrom.

Gastronomický raj na tanieri

Čo robí naše Spaghetti Cacio e Pepe tak výnimočnými? Je to jedinečná chuť. Spaghetti sú pripravované s láskou a vášňou a sú dokončené priamo pri stole hosťa. Navyše Pecorino Romano syr pridáva slanosť a korenie pridáva štipku pikantnosti, zatiaľ čo al dente spaghetti dodávajú jedlu skvelú textúru. Každý jediný hlt jedla bude plný talianskej vášne a chuťových výbuchov.

Prečo práve k nám?

Naša reštaurácia je miestom, kde môžete zažiť autentický taliansky gastronomický zážitok. Spaghetti Cacio e Pepe sú len jedným z mnohých jedál, ktoré ponúkame. Avšak práve tieto spaghetti si zaslúžia vašu pozornosť. Príďte do LeTorri a ochutnajte jedlo, ktoré vás prenesie priamo do ulíc Ríma. Vaše chuťové poháriky budú nadšené a vaša návšteva bude pre vás gastronomickým zážitkom. Navštívte nás ešte dnes v LeTorri – Restaurant & Bar a objednajte si SPAGHETTI CACIO E PEPE. Buon appetito!