Talianska.  Kvalitná.  Poctivá.

“NAJLEPŠIA V BRATISLAVE”

podľa TripAdvisor.com

Vitajte v LeTorri

LeTorri ponúka výnimočné chute Talianska vyrábané z tých najlepších ingrediencií. Stravovanie pre nás nie je iba povinnosť či nutnosť. Jedlo by malo byť pastvou pre všetky zmysly, nielen pre chuťové bunky. Dôležité je i to, čo vidíme naservírované a vôňa, ktorú cítime. Tvoríme kuchyňu, ktorú si zákazníci obľúbili a s radosťou sa k nám vracajú.

Pozrieť video

Výnimočné jedlo

Zakladáme si na tom, že práve kvalitné suroviny dokážu vykúzliť naozajstný gastronomický zážitok. U nás vyrábané cestoviny, cesto, kvalitná káva a čerstvosť všetkých používaných ingrediencií vytvoria jedinečnú a nezabudnuteľnú chuť našich jedál.

Pozrieť video - Novinka Cacio e Pepe

Gastronomický zážitok

Ponúkame vám oveľa viac než len skvelé jedlo – prinášame vám nezabudnuteľný zážitok. Našim cieľom je neustále prekvapovať a potešiť vaše chuťové poháriky inovatívnymi a zaujímavými jedlami. Či už si užívate pohodlné prostredie našej interiérovej časti, alebo relaxujete na letnej terase s priateľmi a pohárom kvalitného vína, u nás sa vždy nájde niečo výnimočné.

Pozrieť video - Kokosová bomba

Služby na úrovni

Jedinečnými nás robí nielen prístup k jedlu a výberu surovín, ale i prístup k našim zákazníkom. U nás nájdete príjemný personál, ktorý vám vždy ochotne poradí a odpovie na akékoľvek otázky.

Pokojná atmosféra

Či už hľadáte miesto na rodinnú oslavu alebo romantickú večeru pri sviečkach, atmosféru LeTorri si určite zamilujete. Zatiaľ čo vnútro tvorí moderný interiér, vonku sa nachádza letná terasa vhodná na pokojný večer s priateľmi pri pohári kvalitného vína. To všetko vo výbornej lokalite a s možnosťou parkovania.

NAŠE POCHÚŤKY OBJEDNÁTE CEZ

Snow
Forest

Napísali o nás

Príďte sa k nám najesť

Bajkalská 9/A (Tri veže)
831 04 Bratislava

Telefón: +421 917 077 077
E-mail: pizza@letorri.sk

Všeobecné zásady reštaurácie

Pondelok: 11:00 – 22:00
Utorok: 11:00 – 22:00
Streda: 11:00 – 22:00
Štvrtok: 11:00 – 22:00
Piatok: 11:00 – 23:00
Sobota: 11:00 – 23:00
Nedeľa: 11:00 – 22:00

Rezervujte si stôl
Newsletter

*Zľavu 1+1 je možné uplatniť len pri konzumácii v reštaurácii a nie je ju možné kombinovať s inými zľavami alebo vernostným programom. Využitie zľavy je potrebné oznámiť personálu pred zaplatením účtu.